poniedziałek, 30 lipca 2012

"Bring One Direction to Poland!"

Hej... Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w akcji!! Przez dłuższy czas utrzymywaliśmy się na 4 miejscu w worldwide trends na Twitterze!! A ogólnie na światowej liście trendów byliśmy od 20:42 do 1:46 !! Potem byliśmy  już tylko na angielskiej liście trendów:) Najbardziej podobało mi się to, że wiele ludzi się przyłączało i pisało, że nie są z Polski, ale każdy zasługuje na to by spotkać chłopców! Najwięcej zagranicznej pomocy dostaliśmy około 2:00, kiedy Polska napisała, że idzie spać! Jak się okazało haterzy też się przyłączyli (nie umyślnie nam pomogali pisząc komentarze typu: "Bring One Direction to Poland we don't want them here!!"... Podczas akcji Liam wszedł jeden raz i Niall wszedł aż 2 razy!! Większość Diectioners miało limit tweetów (między innymi ja)... Ale najważniejsze, że akcja się udała, jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspaniale spędzony czas!!
Wasza B


A oto kilka zdjęć z wczorajszej akcji, które szczególnie mi się spodobały... Polish Directioners, you're incredible!!
 Komentarz: " 'Bring One Direction to Poland' jest w trends!! "
 


 


Wiem, że podobne jest wyżej, ale nie mogłam się powstrzymać przez ten zaciesz Harrego z tyłu:D


PS: Wiem, że wczoraj nic nie wstawiłam, ale wystarczyła chwila nieuwagi i już spadaliśmy na ostatnie miejsce albo wylatywaliśmy z trendów, więc wtedy trzeba było to szybko odbudowywać... Ale dzisiaj coś wstawię, bo mam świetny humor i będę miała jeszcze lepszy jak wysprzątam calutki pokój! (Boże mniej mnie w opiece) A macie może jakieś życzenia? Błagam napiszcie cokolwiek!!

PSS:  Szykuje się kolejna akcja! Pomóżcie pobić nam poprzedni sukces! Plany są takie... Wstawiam post z strony na FB ----> One Direction Polska : "Po ostatnich sukcesach Polski w Trends, chciałybyśmy zorganizować akcje. Nie ma sensu robić ich codziennie, tak jak to już się zdarzało, więc następna wypadłaby w poniedziałek za tydzień (06.08). Do trends staramy się wejść z hasłem "Poland is Up All Life with 1D" (zwróćcie uwagę na wielkość liter). Akcja zaczęłaby się o godzinie 19. Kto jest za? Kto da radę być w poniedziałek o godzinie 19 podpisuje http://twitition.com/y5dro/ ! :) "

1 komentarz: