środa, 4 lipca 2012

Obwieszczenie....WAKACJE!!

Kochane...Przepraszamy za to, że teraz nic nie pisałyśmy, ale to był ostatni czas kiedy mogłyśmy poprawić oceny...Poza tym kiedy wy już prawie tydzień macie wakacje...MY (B i X) nadal chodzimy do SZKOŁY!! Taa... Prywatno - społeczne gimnazjum to chyba nie najlepsze rozwiązanie... Nie ważne, bo już w sobotę zaczynają się dla nas wakacje, a wiecie co to znaczy?? Będziemy pisać i pisać!! Jeszcze raz przepraszam, ale dzisiaj postaram się coś wstawić...Cóż, teraz jestem trochę zajęta, bo piekę karkówkę, ale może wieczorem?? Dobra...Lecę bo się przypala!!

Wasza B :)

PS: AAAAAAAAAAA!!!!!! Ile wejść i ilu obserwatorów!! WOW! Dzięki, kochamy was!!:D
PSS: Piszcie w komentarzach jak na razie mijają wam wakacje i co u was słychać! :D
PSSS:W ogóle piszcie więcej komentarzy, bo to jest czasem jedno słowo, a wiele daje:)
PSSSS: Jakby ktoś mnie szukał na TWITTERZE to moje konto to @SusanSoulberry :D

2 komentarze:

  1. Na razie leniuchowanie w domu,potem wyjazdy :) Uff ja też przez ostatni tydzień przed wakacjami poprawiałam,ale opłacało sie :) Pasek jest :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O to fajnie:D Ja jak skończę rok szkolny to od razu prawie wyjeżdżam, więc nie będę mogła przez 2 tygodnie nic pisać, ale jak wrócę to...Żyć nie umierać!! Ja raczej na 100% będę miała tak, czy siak pasek...Ale te 3 ostatnie tygodnie były zwariowane! Właśnie teraz piszę 5 rozdział i już mam połowę... Myślę, że będzie trochę długi...:D Dobra lecę pisać, pozdrawiam i życzę nadal miłego leniuchowania - B:)

      Usuń