niedziela, 13 maja 2012

Demiza [*]

Jak już pewnie niektóre z Was słyszały o Demizie. Jak nie to o niej trochę opowiem. Była, i pewnie jest teraz w niebie, fanką One Direction. Nie wiem w jakim wieku była. No, ale jak już zauważyłyście użyłam słowa "była". Demiza, popełniła samobójstwo z powodu hejtów na nią, bo była ich fanką. Bardzo dlugo ją gnębili, pewnie tego nie wytrzymała psychicznie i postanowiła odebrać sobie życie. Teraz jest pewnie w lepszym świecie dla niej, widzi chłopaków z góry jak robią różne ciekawe rzeczy.
Była/jest Directionerką, jedną z Nas, więc poświęćmy jej chociaż jedną minutę naszego życia na ciszę dla niej....

Nie wiem jak ludzie mogą być tak okropni, ja szanuję i pewnie inni też różne style muzyczne, modowe lub inne. U mnie w klasie chłopacy słuchają rocka, metaliki ( ja też od czasu do czasu) i wiedzą o tym, że jestem fanką 1D, ale nie robią ze mnie jaj, do cholery.! Te osoby, które nie traktują i nie szanują innych osób to są  DUPY WOŁOWE!  A teksty typu: "To pedały", "jak możesz lubić te pierdoły" i inne to na serio mówię te teksty dupy nie urywają...


Ostatni  tweet z 7 Maja  Demizy:
" Postanawiam zakończyć moje cierpienie. dzięki @ DaniellePeazer & @ onedirection za uczynienie mojego życia lepszym. ale nie mogę już więcej .. udaje się do lepszego miejsca.. "

Nie cały tydzień temu straciłyśmy osobę, która była/ jest jedną z nas. Może jej i nie znaliśmy, nie widzieliśmy powinniśmy odczuć jakąś pustkę w sercach. 

2 komentarze:

  1. Płakać mi się zechciało, jak to przeczytałam :(( Pomódlmy się za tą biedną dziewczyne... Według mnie to jest okropne, to całe hejtowanie! Przecież każdy ma prawo słuchać, czego chce! Czy to jest Metalicca, Ac/Dc, 1D czy bodajże Hannah Monatana i Justin Bieber! Takich hejterów, którzy są winni śmierci niewinnej dziewczyny, powinno się wieszać!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się z Tobą, ja teraz modlę się aby tych hejterów jakoś ukarać i żeby Demiza, była szczęśliwa gdziekolwiek teraz jest..

      Usuń