wtorek, 22 maja 2012

Z ostatniej chwili!! - 1D (nowości/ciekawostki/filmiki) (XI)

AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!  Przepraszam za reakcję... Muszę powiadomić was o paru rzeczach... o których jakoś wcześniej zapomniałam...;D

 • Chłopaki potwierdzili informację na temat ich występu na iTunes Festival 2012, który odbędzie się we wrześniu -  1D o iTunes Festival - Zainteresowane??
 • Zobaczcie video reklamujące koncertowego dokumentu Up All Night The Live Tour DVD. Przypominam, że już 29 Maja odbędzie się polska premiera. Płytę możecie zamówić już na empik.com:)


 


 • Debiutancki singiel One Direction pt. What Makes You Beautiful, pochodzący z płyty Up All Night sprzedał się w Stanach zjednoczonych w nakładzie ponad 2 milionów kopii, co równoznaczne jest z tym, że singiel zdobył status podwójnej platyny!W zeszłym tygodniu sprzedano 146 405 kopii a licząc od Lutego 2012 roku pełen nakład wynosi 2 060 303! Piosenka znalazła się na 4. miejscu listy Billboard Hot 100 Singles oraz został wykonany w popularnym serialu telewizyjnym pt. Glee.
 • Strona One-Direction.com.pl organizuje projekty urodzinowe dla wszystkich chłopków z One Direction. Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, na maila onedirection_pl@op.pl wyślij swoje zdjęcie najlepiej z kartką, na którym znajdzie się napis „Happy Birthday Imię!” lub po prostu „Happy B’Day Imię!”. Możesz dodać jakiś polski akcent (np. naszą flagę), co chcesz :) W tytule wiadomości wpisz : Projekt Zayn, Louis, Harry, Liam lub Niall.
  Ze zdjęć zostanie stworzony film video, z podkładem muzycznym, który zostanie później umieszczony w sieci. Następnie zacznie się promocja video na twitterze, miejmy nadzieję, że chłopaki go zobaczą!
  Terminy wysyłania do: 25 Sierpnia 2012 - zdjęcia dla Liama
                        09 Września 2012 – zdjęcia dla Nialla
  * Jeśli masz jakieś pytania, to kieruj się na adres onedirection_pl@op.pl

  Wstawiam filmiki zrobione w ten sposób dla Zayna i Harrego;D
   
 • Ed Sheeran dołączy do One Direction?? W internecie opublikowano wywiad Eda dla Cambio, w którym został o to zapytany:
  •  Zobaczcie wyznanie ostatniego członka One Direction podczas serii One Direction Confession... 
 
 
  • Ich album Up All Night wciąż sprzedaje się w szybkim tempie w Stanach Zjednoczonych. W ubiegłym tygodniu nakład wyniósł 40 188, a licząc od premiery płyty, fani kupili ich już w sumie  600 000.

  Opracowała: B - tak tylko, no wiecie... piszcie w komentarzach co sądzicie;D
   
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz